Informacja - dyżur wakacyjny

Drodzy Rodzice,

w tym roku wracamy do możliwości skorzystania z opieki w przedszkolach dyżurujących tzw. zastępczych podczas przerwy urlopowej.

Dlatego też bardzo prosimy zapoznać się z załączoną „Procedurą zapewnienia dzieciom opieki przedszkolnej w czasie przerwy wakacyjnej”, aby poznać szczegółowe jej zasady, ponieważ będą one miały wpływ na ubieganie się o miejsce w przedszkolach zastępczych.  W związku z tym od 21 maja należy pobrać w grupie lub z załączników druki:

1. Deklarację korzystania z przedszkola w okresie wakacyjnym – dotyczy to zapisu w naszym przedszkolu na miesiąc sierpień (jeśli dziecko nie będzie korzystało, również prosimy o krótka adnotację, aby była jasna sytuacja, że każdy rodzic deklarację otrzymał i się z nią zapoznał)
  2. Podanie o zapewnienie przedszkola dyżurującego na okres przerwy wakacyjnej – dotyczy to miesiąca lipca i korzystania z opieki w innej placówce (pobierają tylko rodzice, którzy takiej opieki niezbędnie potrzebują, druk do pobrania w kancelarii przedszkola) DRUKI TE W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE PROSZĘ ZŁOŻYĆ U DYREKTORA DO 3 CZERWCA RANO !!!

14 czerwca rodzice składający podanie o zapewnienie przedszkola dyżurującego otrzymają informację w tej sprawie. Zachęcam do zapoznania się z w/w PROCEDURĄ dostępną na stronie internetowej przedszkola.

Druki do pobrania: p12.eduportal.koszalin.pl

Wytworzył: